RIVITOPA
UAB
Apie mus
Plastikiniai langai
Balkonų stiklinimas
Sekcijiniai garažo vartai
Žaliuzės ir roletai
Židiniai ir krosnelės
Šarvuotos butų durys
Lauko durys
Kontaktai
Plastikiniai langai

 

Kokybiški plastikiniai langai yra tikrai puiki investicija siekiant gyventi šilčiau. Todėl kiekvienuose namuose yra itin svarbu tinkamai sureguliuoti, kokybiški, enrgiškai efektyvūs bei sertifikuoti plastikiniai langai.

Plastikinių langų eksplotacija paprasta, tokie langai patvarūs, apsaugo nuo išorės triukšmo, izoliuoja šilumą. Jie be vargo tarnaus, kai lis lietus ar, kai spaus šaltukas.

Balti langai - toli gražu ne taisyklė. Rėmo spalvą galima pasirinkti iš keliolikos varientų, todėl langus galėsite derinti namo išorės ar vidaus interjero.

Renkantis plastikinius langus, būtina atsižvelgti į profilio storį ir oro kamerų skaičių. Kuo daugiau kamerų ir kuo platesnis profilis, tuo lango šilumos ir garso izoliacijos savybės geresnės. Gaminio savybės priklauso ir nuo lango profilio, ir nuo stiklo paketo, ir nuo apkaustų. 

          
Šiuo metu prekiaujame vokiškais Schuco trijų, penkių ir šešių kamerų langais. 
Daugiau informacijos apie šiuos langus rasite: 
 

schueco.com/web/lt

 

 

 

„Brügmann“ profilių langai. Klasikiniai 5 kamerų, 73 milimetrų pločio Vokiški langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi visus reikalavimus atitinkančius techninius duomenis, klasikinę išvaizdą bei patrauklią kainą.

                                   


Daugiau informacijos rasite:

http://www.abakus-okna.com.pl/lt/ 

 

Plastikiniai langai yra labai patogūs naudoti. Jie turi net 5 galimas rankenų padėtis, kurios patenkins net ir pačio išrankiausio kliento norus.

Galimos rankenų padėtys: