RIVITOPA
UAB
Apie mus
Plastikiniai langai
Balkonų stiklinimas
Sekcijiniai garažo vartai
Žaliuzės ir roletai
Židiniai ir krosnelės
Šarvuotos butų durys
Lauko durys
Kontaktai
Žaliuzės ir roletai

 

Roletai - tai specialus audinys, kuris yra susukamas ant velenėlio. Roletai valdomi grandinėlės ir reduktoriaus pagalba, elektros varikliu ir jungikliu arba nuotolinio valdymo pulteliu. Jie gali būti pritvitinti prie lubų, sienos, lango nišoje, prie lango rėmo taip pat gali būti montuojami prie stoglangio.Roletai naudojami:

  •  patalpų apšvietimo reguliavimui;
  •  apsaugai nuo patalpų perkaitimo;
  •  privatumo užtikrinimui;
  •  apsaugai nuo saulės spindulių;
  •  interjero dekoravimui. 


                          


Roletų audiniai

Roletams gaminti dažniausiai naudojami įvairaus storio bei tankio 100% poliesterio, kombinuoti poliesterio ir stiklo pluošto audiniai. 

Renkantis audinį reikia apibrėžti tikslą, kuriam įrengiamas roletas. Pirmiausiai, reikia žinoti kiek norimą patalpą tamsinti, ar roleto raštas ir spalva bus akcentas interjere ( rekomenduojami ryškūs, įvairiaspalviai, raštuoti audiniai), ar tik minimaliai pastebima funkcinė lango sudedamoji dalis (rekomenduojami vienspalviai audiniai).

Manoma, kad vidutinio tankumo, šviesūs audiniai apie 30% šviesos praleidžia, 50% šviesos atspindi ir 20%  sugeria, tamsūs audiniai 10% šviesos praleižia, 10% šviesos atspindi ir 80% sugeria.

Tai reiškia, kad šviesus audinys patalpą užtamsins vidutiniškai, tačiau nemažai šviesos į patalpą pateks, o tamsus audinys pritemdys, tačiau gana stipriai įkais nuo saulės spindulių (80% sugeria)  - toks roletas tinkamas tokioms patalpoms, kurių langai negauna tiesioginių saulės spindulių, arba gauna trumpai. 
 

Patalpoms, kurių langai apšviečiami saulės, didžąją dalį dienos, kad apsisaugoti nuo perkaitimo, naudojami, kitaip dar vadinami – gumuoti audiniai (kita (lauko) pusė balta arba blizgi – maksimaliai atspindinti šviesą), bet dėl padidinto tankio nepralaidūs šviesai.


Žaliuzės - praktiškas pasirinkimas, jos švelniai išsklaido ir sureguliuoja per langą sklindantį šviesos srautą. Rinkdamiesi žaliuzes nesunkiai suteiksite elegancijos ir solidumo interjerui.

  Žaliuzės skirstomos: 

  • plisuotas žaliuzes;
  • horizontalias žaliuzes;
  • vertikalias žaliuzes;
  • fasado horizontalias žaliuzes.


    
   

 

 

Pagrindiniai žaliuzių privalumai - efektyvus šviesos srauto reguliavimas( įmanoma net visiškai užtemdyti patalpą), išorės triukšmo sumažinimas, laisva erdvė bei komfortas.

Žaliuzės apsaugo ne tik nuo saulės spindulių, bet ir nuo pašalinių žvilgsnių, į jas neįsigeria kvapai, dulkės bei purvas. Šiuolaikinės žaliuzės atitinka visus reikalavimus ir tinka bet kokio išmatavimo plastikiniams langams.

Vertikalios žaliuzės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl tinka tiek biuruose, tiek namuose. Siūlomas gausus audinių tipų, atspalvių, skaidrumo ir faktūrų asortimentas. 

Horizontalios žaliuzės yra tipiškas griežto klasikinio stiliaus elementas, nereikalaujantis daug priežiūros ir lengvai naudojamas.

Kuriantiems šiuolaikišką ir modernią atmosferą siūlomos plisuotos žaliuzės. Tai viena iš alternatyvų vertikalioms ir horizontalioms žaliuzėms, Jūsų interjerui jos suteiks elegancijos ir orginalumo.


                     Daugiau informacijos rasite čia:
 
www.domuslumina.lt