RIVITOPA
UAB
Apie mus
Plastikiniai langai
Balkonų stiklinimas
Sekcijiniai garažo vartai
Žaliuzės ir roletai
Židiniai ir krosnelės
Šarvuotos butų durys
Lauko durys
Kontaktai
Lauko durys

 

Plastikinės lauko durys

Šiuo metu vienos iš populiariausių lauko durų yra plastikinės lauko durys. Jos yra saugios, tvirtos, lengviau prižiūrimos nei medinės, metalinės ar aliumininės durys. 

Labai svarbu namo duris rinktis ne tik gražias, bet ir saugias, tvirtas, patogias. Mūsų parduodamos platikinės durys turi visas šias reikiamas savybes. Kaina taip pat dažniau būna pigesnė nei medinių, metalinių ar aliumininių durų. Plastikinės durys gali būti įvairių spalvų ir faktūrų, jas lengviau prižiūrėti, nereikia dažyti.

Plastikinės durys yra gaminamos iš specialaus, smūgiams atsparaus kieto plastiko. Šios durys taip pat gaminamos su patikimomis saugumą ir sandarumą užtikrinančiomis spynomis. Taip pat plastikinės durys kaip ir visos kitos gali būti pagamintos su pritraukėju. Durys gali būti varstomos į lauką arba vidų, dvivėrės (atidarius abi varčias gaunamas platus praėjimas).

Plastikinės durys turi plačią splavų gamą : įvairių medžių imitacijos, aliuminio atspalviai.

              

 

Kitos lauko durys

Įvairios kitos lauko durys yra naudojamos apsaugoti gyvenamąsias patalpas, įstaigas, pramoninius pastatus ir pan.

Mūsų parduodamos lauko durys yra labai patikimos, jų patikimumą lemia ilgametė gamintojo patirtis, konstrukciniai sprendimai, gamybos procese įdiegta kokybės kontrolė bei naudojamos kokybiškos medžiagos.

Lauko durys turi mažą šilumos laidumo koeficientą. Duryse nėra "šalčio tiltelių" , nes vidaus ir išorės metalines dalis skiria medžio tašas ir putų poliuretano sluoksnis.

Taip pat lauko durims suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija. Tinkamai eksplotuojamos ir prižiūrimos durys tarnaus ilgai ir patikimai. Garantiniu ir vėlesniu laikotarpiu rasime Jums palankiausią sprendimą.

Mes bendradarbiaujame su gerai žinoma durų firma MEDASA.
Plačiau galite rasti čia:

www.medasa.lt